12 сесія

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

12 сесії сільської ради 7 скликання

14 лютого 2017 року                                           

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2016 рік.

Поіменне голосування

2. Про передачу субвенції в 2017 році.

Поіменне голосування

3. Про внесення змін до рішення №298 11 сесії 7 скликання від 23.12.2016р. «Про сільський бюджет на 2017 рік».

Поіменне голосування 

Додатки до рішення № 3

4. Про внесення змін до рішення №117 7 сесії 7 скликання Малокрушлинецької сільської ради від 21.06.2016р. «Про встановлення місцевих податків  на 2017 рік та затвердження порядків їх справляння».

Поіменне голосування

5. Про внесення змін до рішення №118 7 сесії 7 скликання від 21.06.2016р. «Про встановлення ставок податку на нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік на території  Малокрушлинецької сільської ради».

Поіменне голосування

6. Про внесення змін до рішення №121 7 сесії 7 скликання від 21.06.2016р. «Про встановлення єдиного податку на 2017 рік на території  Малокрушлинецької сільської ради». 

Поіменне голосування

7. Про делегування Вінницькій районній раді повноважень щодо здійснення централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду.

Поіменне голосування

8. Про  організацію та проведення конкурсу з визначення виконавців послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Малокрушлинецької сільської ради.

Поіменне голосування

9. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Малокрушлинецької територіальної громади проектора «BENQ MS510» для сільського будинку культури.

Поіменне голосування

10. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період. 

Поіменне голосування

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га та передачу її у приватну власність гр.  Герцуну Петру Васильовичу. 

Поіменне голосування

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1880 га та передачу її у приватну власність гр.  Герцуну Петру Васильовичу. 

Поіменне голосування

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2307 га та передачу її у приватну власність гр.  Герцуну Петру Васильовичу.

Поіменне голосування

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500гата передачу її у приватну власність гр. Сузановій Ользі Іванівні.

Поіменне голосування

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1300 га та передачу її у приватну власність гр. Сузановій Ользі Іванівні.

Поіменне голосування

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2493 га та передачу її у приватну власність гр. Сузановій Ользі Іванівні.

Поіменне голосування

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1387 га та передачу її у приватну власність гр. Сузановій Ользі Іванівні. 

Поіменне голосування

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га та передачу її у приватну власність гр. Славській Антоніні Феліксівні.

Поіменне голосування

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га та передачу її у приватну власність гр. Славській Антоніні Феліксівні.

Поіменне голосування

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2271 га та передачу її у приватну власність гр.  Клименку Віталію Миколайовичу. 

Поіменне голосування

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га та передачу її у спільну часткову власність громадянам Гаврилюку Миколі Григоровичу,Гаврилюк Катерині Йосипівні. 

Поіменне голосування

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3780 га та передачу її у приватну власність гр. Гаврилюку Миколі Григоровичу.

Поіменне голосування

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2210 га та передачу її у приватну власність гр. Нікітюку Григорію Івановичу.

Поіменне голосування

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3189 га та передачу її у приватну власність гр. Нікітюку Григорію Івановичу. 

Поіменне голосування

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га та передачу її у приватну власність гр. Паращук Ніні Романівні. 

Поіменне голосування

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2670 га та передачу її у приватну власність гр. Паращук Ніні Романівні.

Поіменне голосування

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га та передачу її у приватну власність гр. Нікітюку Івану Костянтиновичу.

Поіменне голосування

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2370 га та передачу її у приватну власність гр. Нікітюку Івану Костянтиновичу.

Поіменне голосування

29. Про затвердження протоколу  № 1 засідання  узгоджувальної комісії  по спірних  земельних питаннях при виконкомі Малокрушлинецької  сільської ради  від 27 січня 2017 року.  

Поіменне голосування

30. Про внесення змін до рішення 3 сесії 22 скликання від 16.06.1995р. та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Кравцю Павлу Івановичу.

Поіменне голосування

31. Про внесення змін до рішення № 339 11 сесії 7 скликання від 23.12.2016р. та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Бедрій Валентині Михайлівні, гр. Чорному Павлу Михайловичу.

Поіменне голосування

32. Про внесення змін до рішення № 262 09 сесії 7 скликання від 19.10.2016р. та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Цвігун Тетяні Володимирівні.

Поіменне голосування

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бедрій Валентині Михайлівні.

Поіменне голосування

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чорному Павлу Михайловичу.

Поіменне голосування

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Олексюк Надії Петрівні, гр. Станіславчук Інні Миколаївні.

Поіменне голосування

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр.  Олексюк Надії Петрівні.

Поіменне голосування

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ковальчук Ганні Кіндратівні.

Поіменне голосування

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Марущак Оксані Григорівні.

Поіменне голосування

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Вітрук Людмилі Іванівні.

Поіменне голосування

40. Про розгляд заяви гр. Крекотень Оксани Василівни. 

Поіменне голосування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж