Оголошення

Розпорядження 10.12.2018 року  № 29-02-03
 
 Про скликання  чергової 30 сесії сільської ради 7 скликання.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ!

Для призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року громадянам, які отримували житлову субсидію або бажають оформити її вперше необхідно подати нову заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи та витрати.

Подати заяву та отримати консультацію з питань призначення та виплати житлової субсидії можна у Центрі надання адміністративних послуг «Прозорийофіс», за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 7.

Попереднійзапис на прийомдоспеціаліста: 59-90-46 Телефон для довідок: 50-86-82, 61-39-30

При собімати: паспорти та ідентифікаційні номери всіх осіб, які враховуються при розрахунку сукупного доходу сім'ї  і які досягли 14-річного віку (особи зареєстровані за адресою домогосподарства та члени сім'ї зареєстрованих осіб (чоловік,дружина, неповнолтні діти, які зареєстровані окремо);свідоцтва про народження неповнолітніх дітей; розрахункові книжки, квитанції; домова книга (при наявності);технічний паспорт на житлове приміщення; свідоцтво про розлучення або про смерть члена сім'ї (при потребі).

Для пришвидшення обробкиз вернення та розрахунку житлової субсидії просимо надаватидовідку про склад зареєстрованих осіб (із зазначеною датою реєстрації в домогосподарстві кожного члена домогосподарства (враховуючи неповнолітніх дітей).

 

Також, подати заяву та декларацію можна уповноваженій особі сільської (селищної) ради, об'єднаної територіальної громади.

 

Перерахунок житлових субсидій на новий термін: хто повинен звернутись із новою заявою про призначення житлової субсидії.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2017 № 329„Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022” (набрала чинності 01.05.2017) затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій, у якій передбачено призначення субсидій з 1 травня 2018 року на наступний період  лише на підставі нової заяви та декларації, якщо:

  • у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом початок періоду за який враховуються доходи (на 1 липня 2017 року) для призначення житлової субсидії і в цьому періоді в них відсутні доходи, або середньомісячний дохід менший ніж розмір мінімальної заробітної плати, або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі не меншому ніж мінімальний,сумарно протягом трьох місяців у періоді за який враховуються доходи.
  • сім’ям внутрішньо переміщених осіб (без договору оренди);
  • сім’ям, які є орендарями житлових приміщень;
  • сім’ям, які є орендарями житлового приміщення;
  • сім’ям, в яких є зареєстровані особи, які фактично не проживають за адресою домогосподарства;
  • особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (згідно статті 3 Сімейного кодексу до них відносяться: чоловік, дружина, неповнолітні діти).

Права на субсидію не мають сім’ї площа житла в яких перевищує  120 кв.м. – для квартир та 200 кв.м. – для індивідуального будинку; протягом 12 останніх місяців здійснили покупку на суму більшу за 50 тис. грн.. або іншим законним шляхом (спадщина, обмін, дарування) набули права власності на дорого вартісне майно; мають у своєму володінні (власності) транспортний засіб (крім мопедів), який молодший 5 років.

Подати заяву можна за адресою: м. Вінниця, вул.. Замостянська, 7, ЦНАП «Прозорий офіс», телефон для довідок: 50-86-82, 61-39-30

 

 

 

        

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж