Про оформлення субсидій

16.05.18

Перерахунок житлових субсидій на новий термін: хто повинен звернутись із новою заявою про призначення житлової субсидії.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2017 № 329„Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022” (набрала чинності 01.05.2017) затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій, у якій передбачено призначення субсидій з 1 травня 2018 року на наступний період  лише на підставі нової заяви та декларації, якщо:

  • у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом початок періоду за який враховуються доходи (на 1 липня 2017 року) для призначення житлової субсидії і в цьому періоді в них відсутні доходи, або середньомісячний дохід менший ніж розмір мінімальної заробітної плати, або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі не меншому ніж мінімальний,сумарно протягом трьох місяців у періоді за який враховуються доходи.
  • сім’ям внутрішньо переміщених осіб (без договору оренди);
  • сім’ям, які є орендарями житлових приміщень;
  • сім’ям, які є орендарями житлового приміщення;
  • сім’ям, в яких є зареєстровані особи, які фактично не проживають за адресою домогосподарства;
  • особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (згідно статті 3 Сімейного кодексу до них відносяться: чоловік, дружина, неповнолітні діти).

Права на субсидію не мають сім’ї площа житла в яких перевищує  120 кв.м. – для квартир та 200 кв.м. – для індивідуального будинку; протягом 12 останніх місяців здійснили покупку на суму більшу за 50 тис. грн.. або іншим законним шляхом (спадщина, обмін, дарування) набули права власності на дорого вартісне майно; мають у своєму володінні (власності) транспортний засіб (крім мопедів), який молодший 5 років.

Подати заяву можна за адресою: м. Вінниця, вул.. Замостянська, 7, ЦНАП «Прозорий офіс», телефон для довідок: 50-86-82, 61-39-30

 

 

        

Повернутись
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж