Приписка юнаків до призовної дільниці

16.01.18

НАКАЗ

військового комісара Вінницького

районного військового комісаріату

 

18.12.2017                                    м. Вінниця                                 № 127

Про приписку громадян до призовної дільниці Вінницького району

     На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та постанови Кабінету Міністрів України №352 від 21.03.2002 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України  на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» (зі змінами) та з метою якісного та своєчасного проведення приписки громадян України 2001 року народження до призовної дільниці Вінницького району

НАКАЗУЮ:

1.     Приписку громадян 2001 року народження до призовної дільниці Вінницького району провести у період з 3 січня 2018 року до 31 березня 2018 року.

2.     Явці для приписки підлягають усі громадяни, котрі народилися у період з  1 січня до 31 грудня 2001 року народження, постійно або тимчасово проживають на територій Вінницького району ,  а також громадян старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

3.     Усі громадяни, яким належить  з’явитисядля приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: вул. Данила Галицького, 31 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, котрі не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою 25 січня 2018 року, маючи при собі документи, що посвідчують особу.

4.     На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

 

Військовий комісар Вінницького районного

військового комісаріату, полковник                                         С.С. ІВАНОВ

Повернутись
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж