Оголошення Субсидії

16.05.18

ОГОЛОШЕННЯ!

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ!

Для призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року громадянам, які отримували житлову субсидію або бажають оформити її вперше необхідно подати нову заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи та витрати.

Подати заяву та отримати консультацію з питань призначення та виплати житлової субсидії можна у Центрі надання адміністративних послуг «Прозорий офіс», за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 7.

Попередній запис на прийом до спеціаліста: 59-90-46 Телефон для довідок: 50-86-82, 61-39-30

При собімати: паспорти та ідентифікаційні номери всіх осіб, які враховуються при розрахунку сукупного доходу сім'ї  і які досягли 14-річного віку (особи зареєстровані за адресою домогосподарства та члени сім'ї зареєстрованих осіб (чоловік, дружина, неповнолтні діти, які зареєстровані окремо);свідоцтва про народження неповнолітніх дітей; розрахункові книжки, квитанції; домова книга (при наявності);технічний паспорт на житлове приміщення; свідоцтво про розлучення або про смерть члена сім'ї (при потребі).

Для пришвидшення обробки звернення та розрахунку житлової субсидії просимо надавати довідку про склад зареєстрованих осіб (із зазначеною датою реєстрації в домогосподарстві кожного члена домогосподарства (враховуючи неповнолітніх дітей).

Також, подати заяву та декларацію можна уповноваженій особі сільської (селищної) ради, об'єднаної територіальної громади.

Повернутись
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж